Źródło: https://airclub.pl/niezbednik-turysty/informacje
PL | EN
(22) 829 95 00
Email: info@airclub.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /beta.airclub.pl/main/functions.php on line 1228

Niezbędnik turysty - Informacje różne

Co oznacza All Inclusive?

All-inclusive - dosł. wszystko w cenie; oznacza, że w cenie wycieczki oprócz noclegu oraz pełnego wyżywienia wliczone są również wszelkie inne usługi świadczone przez hotel (najczęściej zakres tych usług jest z góry podany); przy opisie wycieczek najczęściej opcja ta podawana jest jako typ wyżywienia (AI).

Jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

Na oferty lotów po 10 groszy do Tajlandii, czy po 1 grosz do Grecji trzeba patrzyć przez palce. Takie ceny są niemal nierealne i właściwie obecnie już trudno je spotkać. Jeszcze kilka, czy kilkanaście lat wstecz zdarzały się takie okazje na przykład na kilka dni przed dostępnym terminem lotu albo jeszcze tego samego dnia. Często też były wynikiem błędu systemu lub operatora lotu, jak osławiony lot na Hawaje za 20 zł. W tym przypadku linie lotnicze Delta honorowały „szczęśliwe bilety”, ale nie jest to regułą. Właśnie dlatego warto zdroworozsądkowo podejść do tanich biletów lotniczych, ponieważ niezwykle rzadko trafiają się już propozycje zakupu biletu w kwocie jednocyfrowej. Wobec tego jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

UWAGA! Od 08.10.2018 nowy adres: Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

© Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

ERV EuropejskieBritish AirwaysAir CanadaEtihad AirwaysPolskie Linie Lotnicze LOTAir AstanaUkraine International AirlinesAir BerlinSingapore AirlinesUnited AirlinesAVISAir FranceSriLankan AirlinesIberiaAer LingusAdria AirwaysAeroflotSASEmirates AirlinesAustrian AirlinesPKPWezyr HolidaysSignal IdunaDelta Air LinesCzech AirlinesChartisKLMFinnairAmerican AirlinesCathay PacificAegan AirlinesAir ChinaSwiss AirlinesLufthansaWizzairSN Brussels AirlinesAlitaliaTurkish AirlinesEurowingsQatar AirwaysPKP Intercity